Elliott wznosi ale Magpies zderzenia z ziemią

Opublikowany w AFL Aktualności

GEELONG złamał dwa zwycięstwa sezon suszę przed Collingwood strzelając się 11-punktową wygraną nad Sroki w zderzeniu wysokociśnieniowego na MCG w sobotni wieczór.

Koty były 20 zaznacza się pod koniec pierwszego kwartału, poddał prowadzenie na pół etatu, a potem przeżył chwytającego bitwę na wyniszczenie w drugiej połowie, panujące 12.15 (87) do 11.10 (76).

Było to ich pierwsze zwycięstwo nad Collingwood od 2011 Wielkim Finale, a to zapewnić pozostają niepokonani 2014.

Pięć punktów rozmawiają: Collingwood v Geelong

"Tak, jesteśmy trzy i ZIP, ale to naprawdę nie ma ochoty na chwilę" Trener Geelong Chris Scott powiedział.

"Tak pozytywne jest to, że wygrana strat wygląda dobrze. Ale mam jeszcze dużo do zrobienia na naszej grze."

Kluczem do przodu Tom Hawkins był bohaterem napiętej ostatnim kwartale.

Został dobrze utrzymywane przez młodych Sroka Jack Frost, Hawkins wszedł do życia w ostatnim okresie, uruchamiania trzy drużyny-podnoszenia celów, w tym ostatnim meczu po Jamie Elliott włożył Collingwood ciągu pięciu punktów.

Hawkins wykończone czterech kierunkach i tylko wielokrotność goalkicker koty.

"Był bardzo ważne," Scott powiedział. "Masz piłkę, kopnął sprzęgła cele. Ale mieliśmy dostać piłkę na dół do niego."

Elliott, który był wybitny specjalista, Collingwood, produkowane najbardziej spektakularny wyczyn w meczu, kiedy wzrosła ponad Jimmy Bartel i pociągnął w screamera podczas drugiej kadencji.

Ukończył również z pięciu bramek, w tym trzy w ostatnim kwartale, jak jego zespół spadł boleśnie krótka.

"W końcu przegraliśmy bitwę pomocnik poprzek czterech kwartałach dość przekonująco," Trener Pies Nathan mówi Buckley.

"(My) minus-12 wewnątrz 50s, o tym samym w spornych posiadłości, a ciężar piłki tylko skończyło się liczenie przeciwko nam."

Klucz obrońca Tom Lonergan był gwiazdą Geelong, stosując nowe interpretacje umpiring na swoją korzyść w gospodarstwie Travis Cloke się bezbramkowym remisem, a Joel Selwood i Mitch Duncan był płodny w środku stawki.

Selwood został spłaszczony przez Collingwood sub Taylor Adams na początku ostatniego kwartału w wypadku, który z pewnością przyciągnie uwagę meczu Review Panel.

Choć był zaangażowany w szereg ogrzewanych wymiany z Adams koniec w konkursie, kapitan kotów "nie został ciężko ranny i był w stanie grać na grę.

Zapieczętowane pocałunkiem: Tom Hawkins obchodzi jeden z jego czterech kluczowych celów przeciwko Collingwood na sobotę. Zdjęcie: AFL Prasowe

W przypadku braku pięciu czas australijski Corey Enright, który był późno wycofanie po nie do odzyskania z powodu kontuzji kostki, James Kelly wzmocnić, zapewniając chłodną i spokojną przywództwa całej połowy pleców.

Wschodzących młodych kotów ", Cameron Guthrie zrobił imponującą pracę etykietowanie Scott Pendlebury.

Chociaż Pendlebury mógł zgromadzić rozdysponowanie 26, Guthrie uczynił go do odpowiedzialności przez zbieranie akcenty 18 jego własne, kopiąc cel i biorąc wielki znak pakiet późno w grze.

Steele Sidebottom zrobił wszystko, co mógł, aby ciągnąć sroki na linii. Sidebottom był elektryczny w drugim kwartale, podczas której zebrane 10 jego zbycia 29.

Dayne Belki i Heritier Lumumba kontynuował także swoją dobrą formę, a Brent Macaffer odbyło Steve Johnson dotknie 20. Johnson uśrednione rozdysponowanie 34 w rundach jeden i dwa.

W swoim pierwszym meczu od piątej rundzie zeszłego roku, Alex Fasolo dokonał znaczącego wkładu w dół z powrotem.

Geelong comeback kid miał własnego, z George Burbury liczenie 12 rozdysponowanie w swoim pierwszym meczu od łamiąc mu szczękę przed Collingwood w meczu otwarcia NAB Challenge.

Koty będą dążyć do dalszej pobity początek, kiedy gospodarzem kolega przegrał Side West Coast w Simonds Stadium w najbliższą sobotę w nocy.

Następna wycieczka Collingwood jest gra w piątek wieczorem przed Richmond na MCG. Z Sroki i Tygrysy osunięć do 1-2, kształtuje jako must-win spotkania dla obu stron.