Schmiedlova sprawia wygranej powrót

Opublikowany w tenis

Osprey, Floryda, USA: W trudnych remisem, że opisywany 11 gracze w rankingu WTA strony wewnątrz, w tym 100 2009 US Open quarterfinalist Melanie Oudin, to był drugi słowacki nasienie Anna Karolina Schmiedlova który wyszedł zwycięsko.

Konkurowanie w jej 11th singli kariery końcowych, Schmiedlova pokonał top nasion Marina Erakovic 62 63 zarobić swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo od kwietnia 2013 i bezpieczne ósmy tytuł jej karierze.

Tydzień, dużo przerwał deszczowych warunkach, zaczął dobrze Schmiedlova, którzy na przerwę od działania WTA Tour, robił powrót do obwodu Pro ITF po raz pierwszy od czasu utraty w finale turnieju $ 100,000 w Biarritz, Francja w lipcu 2013, bo pisał 62 60 pozyskać amerykański Jan Abaza dzikiej karty.

Najlepiej nasiona Marina Erakovic przyszedł także poprzez pierwszej rundzie w dwóch setach, wygrywając 75 60, ale Fallers w pierwszej rundzie zawarte ww Oudin wraz z Dinah Pfizenmaier i Virginie Razzano, rozstawione odpowiednio piąte i szóste.

Dwa kolejne padły w drugiej rundzie z wyjściach z siódmego nasion Petra Cetkovska przez walkowerem i ósmym rozstawiony Julia Glushko który stracił zestawy 62 i 61 albo boku 64 drugim secie zwycięstwo i Schmiedlova szczęście nie do nich dołączyć.

Mathilde Johansson spojrzał się na kurs do wiosny główną zdenerwowany podczas robienia pierwszego zestawu ich mecz bez utraty gry Słowackie walczył przed jej powrotem do meczu podjąć kolejne dwa zestawy 63 64.

Cztery najlepsze nasiona, a następnie wygrał komfortowo w półfinale, choć czwarty Lourdes Dominguez Lino nasienie nie upuścić drugi zestaw w jej wygranej, ale tylko Stracili jedną grę w decydującym trzecim secie, aby umówić się na spotkanie z Schmiedlova.

Oba półfinały poszedł dystans. Schmiedlova miał trudne zawody ze swoim hiszpańskim przeciwnikiem i wąsko, osiągając ostatecznie miejsce w trzecim secie 7-5 Tiebreak wygranej podczas Erakovic walczył z określonymi pokonać Jana Cepelova i kończąc w ten sposób Słowackie nadzieje fanów widząc ich przedstawicieli w soli rysować walczyć w tytule meczu.

Po deszczowy tydzień już przetrwał, końcowy był na szczęście grać w słoneczniej warunkach. Schmiedlova wziął zestaw otwarcia utraty zaledwie dwóch meczach i stracili tylko trzy w drugim, by zakończyć swój pierwszy triumf w 12 miesięcy. Tytuł pomogło podnieść 19-latek do nowego WTA w karierze singli rankingu nr 66.