Orły dół gutsy Świętych ale LeCras boli

Opublikowany w AFL Aktualności

Highlights: West Coast v St Kilda Eagles i Saints starcie w rundzie 3

Mitch Brown świętuje późny gola przeciwko St Kilda

West Coast kontynuowała niepokonany początek sezonu z 25-punktowej wygranej nad wyzywaj St Kilda w Patersons stadionie w sobotni wieczór.

LeCras została wysłana do promieniowania rentgenowskiego na ramieniu, tym samym on ranny w jednej rundzie w zeszłym roku.

"To nie wygląda świetnie," trener Eagles Adam Simpson powiedział.

"On nie przegapisz tygodni."

To duży cios dla Zachodniego Wybrzeża, którzy już brakuje jej dwóch naganiacze pół-back w Shannon Hurn (kolana, sześć tygodni) i Beau Waters (ramię, sezon).

Sharrod Wellingham (bolesność) było późno wycofania przed meczem.

Ale Eagles obejmował nieobecności dobrze pomimo strachu ze odważny St Kilda strój, który prowadził przez 13 punktów w połowie trzeciej kadencji.

West Coast został zmuszony do pazur w drodze powrotnej, kopiąc siedem z ostatnich ośmiu goli w nocnym Ruckman Dean Cox wynosił rekord klubu gier Glen Jakovich dotyczącą 276.

Cox kopnął ostatnią bramkę w meczu, ale nie przed St Kilda się jego boku otrzymać wygraną.

Święci pomocnik, kierowany przez Leigh Montagna, Luke Dunstan i Farren Ray, zdominowane luzów i liczyć zaskarżona posiadanie, ale niech się w dół z ich konwersji przed bramką.

"Wszystkie karty do St Kilda," Simpson powiedział. "Oni nie przyjść z mentalności polowanie.

"Jesteśmy bardzo dumni z chłopców do wnętrzności to.

"Byliśmy w trochę walki tam. Mieliśmy pracowników, którzy byli w dół, ale także sposób, w jaki grali nie był sposób graliśmy ostatnie kilka tygodni."

Trener St Kilda Richardson, Alan był zadowolony z wysiłku Świętych, ale czułem ich obroty kosztować drogo.

"Myśleliśmy, że jesteśmy bardzo silny pod względem wysiłku i konkursu - oddanie Eagles pod presją," Richardson powiedział.

"The Eagles strzelił 8.8 z tyłu obracając nasze mecze piłkarskie na.

"Byliśmy dobrze i naprawdę solidny w defensywie, ale nie zwiększyć, gdy okazało się, że mecze piłkarskie na".

Eagles zanotował szybki początek z Łukasza Shuey kopanie pierwszą bramkę w ciągu minuty w odbiciu otwarcia.

Święci to uciszyć tłum domu z dominującym okresie 15 minut.

Goście kontrolowane luzy i poza wskazał Orły w konkursie, ale nie mógł konwertować swoje szanse przed bramką. Wykopali tylko 1.5 dla terminu i dwa późne cele do wysokiego drewna Orlich Josh Kennedy i Callum Sinclair zobaczył prowadzenie drużynie gospodarzy o dziewięć punktów w ćwierćfinale czasie.

Xavier Ellis rozpoczął pierwszą bramkę w drugim kwartale jak Eagles zagroził kreska jasne, ale święci wykopane i ich kapitan Nick Riewoldt przejęła kontrolę. On nakłada się na zawodach z typowym gut-krach biegu. Riewoldt kopnął kolejne bramki od znaków przed Montagna dodał jeszcze dwa dać świętych o osiem punktów przewagi w pierwszej połowie.

Trzeci termin był ramię-zmagać ale znowu święci mieli swoje szanse. Eli Templeton konwertowane napięty zestaw-shot, ale brakowało łatwiejszą szansę na metę, która powiększyć prowadzenie do 18.

Orły zajętych na let-off kopiąc trzy kolejne gole prowadzić przez sześć punktów w końcowej zmiany.

Drużyna gospodarzy uciekł z nią w końcu kopanie cztery gole w jednym w ostatnim okresie, z Cox kończąc swój kamień milowy spotkanie na wysokim z ostatecznego celu.

Cox miał 34 HIT-out, posiadłości 15 i cel w innej wydajności wyróżnionym podczas Matt Priddis (28 dotyka, jeden cel) i Jack Kochanie (majątek 17, sześć porusza) były również imponujące.

Dean Cox obchodzi ostateczny cel konkursu w swoim rekordowym równa gra. Zdjęcie: AFL Prasowe

WYBRZEŻE ZACHODNIE 3.2 5.4 8.8 12.11 (83)

ST KILDA 1.5 6.6 7.8 8.10 (58)

CELE

West Coast: Ellis 2, Cripps 2 Kennedy 2, Kochanie, Shuey, Sinclair, Cox, Priddis, Brązowy

St Kilda: Riewoldt 2, Montagna 2, Dunstan 2, Maister, Templeton

BEST

West Coast: Priddis, Kochanie, Cox, Gaff, Ellis, Glass, Sheppard, Bennell

St Kilda: Montagna, Riewoldt, Dunstan, Hayes, Ray, Armitage

URAZY

West Coast: Wellingham (pachwina) otrzymuje w wybranej stronie przez Schofield, LeCras (ramię)

St Kilda: Gilbert (stopa)

SUBSTYTUTY

West Coast: Oznacz LeCras (ramię) zastąpiony przez Will Schofield w pierwszym kwartale

St Kilda: Sam Gilbert (stopa) Shane Savage w pierwszym kwartale

Raporty: Zero

Sędziowie: Mitchell, Dalgleish, Mollison.

Dziennik tłum: 36,448 w Patersons Stadium

"To było dość brutalne"

Pies przeciwko Cats: Uważaj z ostatnich dwóch minut To było porywające wykończenie w sobotę na MCG

Kluczem do przodu Tom Hawkins wyciągnął Geelong na linii przeciwko Collingwood

KLUCZ DO PRZODU Tom Hawkins starała się narzucić się w ciągu pierwszych trzech kwartałów starcia Geelong jest z Collingwood w MCG na sobotę.

W końcowym zmiany, które zostały dobrze utrzymywane przez młodych Sroka Jack Frost, miał zaledwie osiem rozdysponowanie i jeden cel do jego nazwy.

Ale kiedy cztery punkty premiership były na linii w ostatnim okresie, Hawkins wzmożenia wydajności komendanta, uruchamiania trzy późne cele i napędzający Koty do 11-punktowej wygranej.

"Miło było osobiście, aby zakończyć z kilkoma," Hawkins powiedział potem.

"Ale ja czułem się, jakbym pracował stosunkowo trudne w grze, więc to był dobry wynik osobiście i fantastyczne dla zespołu.

"Jak wielu zwolenników Koty wiedzą, że nie jesteśmy na temat poszczególnych spektakli, więc to był wielki wysiłek zespołu.

"Ciśnienie przyszedł na i wykopał głęboko w bok. Cały 22 z nas były fantastyczne. To był naprawdę dobry wynik.

"To było trudne. Istnieje wiele bólu chłopców. To było dość brutalne."

Ale czy on chciał mówić o sobie, czy nie, Hawkins była historia nocy.

Zaczął się ostatni kwartał przez wiercenia zestaw strzał z dość ostrego kąta w prawej kieszeni.

Następnie zwrócił się do kibiców Collingwood, którzy go nękali - „słusznie, nie miałem dużego kopa” - przyznał - i położył dłoń na ustach.

Minutę później Hawkins rzucił kolejnego gola, który dał koty w 16-punktową przewagę.

Następnie, po Sroki zamknięte w ciągu pięciu punktów na trzy minuty, aby przejść, pokazał stalowe nerwy przez rowków ustaloną 40m strzał, który okazał się ostatni punkt w meczu.

"Nie wydaje mi się, że w każdej chwili mam opanowane (kopanie cele pod ciśnieniem)," Hawkins powiedział.

"To coś, co po prostu się rozwija. Jestem bardzo nerwowy człowiek z natury. Się denerwuję przed gry.

"Ale to jest po prostu w tych miejscach, które uczą, jak radzić sobie z tych rzeczy."

LeCras "przegapić tydzień"

"Byliśmy w trochę walki tam" Po meczu Konferencja prasowa trenera Watch West Coast Adama Simpsona

Oznacz LeCras zaszkodzi to samo ramię, które swoją kampanię 2013 utrudniony

MARK LeCras "będzie tęsknić" po tygodni raniąc jego prawe przedramię w 25-punktowej wygranej zachodnim wybrzeżu nad St Kilda w sobotni wieczór.

LeCras została subbed się w okresie otwarcia po ramię ocenianą przez personel medyczny Eagles.

To samo ramię złamał w rundzie ostatni sezon przed Fremantle. LeCras brakowało tylko jeden mecz, ale było utrudnione przez resztę roku.

Trener West Coast Adam Simpson powiedział perspektywy nie była dobra, ale LeCras zostaną wysłane do skanowania w niedzielę do określenia skali urazu.

"To może być ten sam problem miał w przeszłości z jego ramienia," Simpson powiedział. "Nie wiem jeszcze. To nie wygląda świetnie.

Simpson powiedział utrata LeCras tak wcześnie w meczu narażone strukturę Orłów.

"To chyba mówi ci coś o odtwarzanie tak wysoki czasami" Simpson powiedział.

"Jeśli stracisz kogoś takiego jak LeCras, bilans wychodzi z walnięcie trochę.

"(Will Schofield) przyszedł na i zrobił sprawne pracę, ale on nie jest do przodu, więc musieliśmy dostosować się do gry."

Simpson powiedział Josh Hill może być opcja zastąpienia LeCras po wyrzuceniu trzech bramek dla East Perth w WAFL w piątek wieczorem.

"On umiera na szansę więc możesz założyć, że będzie w tym tygodniu mix," Simpson powiedział.

"Miał bardzo dobre wyniki w Perth w nocy. Zobaczymy jak to wszystko rozlicza jutro, a my go stamtąd, ale mamy kilka opcji."

Orły doznał dalszych kłopotów szkody w meczu. Chris Masten doznał paskudnego korka, że ​​zmalała jego zdolności jazdy podczas Scott Selwood przewrócił kostkę.

"Nie mógł poczuć jego prawą nogę, po przerwie," Simpson powiedział SELWOOD.

"Prawdopodobnie zauważyłeś kopnął jeden się na pełne i wyciągnął kilka kopnięć na lewym, jak również dlatego, że to był naprawdę odważny wysiłek z Scooter".

Sharrod Wellingham został zastąpiony przez Will Schofield przed meczem po narzekać na ból w pachwinie, ale Simpson powiedział, że będzie w porządku na starcie soboty nocy z Geelong.

"On jest po prostu nieco obolały i zostawiliśmy go w prawo aż do dzisiaj, a on po prostu nie był w porządku, a te dni nie można grać w 90 procent," Simpson powiedział.

"Uważaliśmy, czyniąc go sub, ale myśleliśmy, że najlepszym rozwiązaniem było po prostu dać mu odpocząć, tak, że będzie dostępny w przyszłym tygodniu."

Cloke nie problem

"Nie dość dostawy" Po meczu trener zegarek konferencja prasowa Nathan Buckley Collingwood

Travis Cloke kontynuował swoje słabe wyniki przed Geelong, dzieje się bezbramkowym remisem w sobotę

Trener COLLINGWOOD Nathan Buckley zaprzecza Travis Cloke potrzebuje więcej pomocy od kolegów z drużyny, pomimo powolnego startu klawisz przekazania do sezonu.

Po raz drugi w tym roku, odbyła się bezbramkowym remisem Cloke jako Geelong obrońca Tom Lonergan ponownie zanegowana 27-letniego jest wpływ na tablicy wyników.

Cloke strzelił tylko dwa gole w sezonie 2014, oba weszły w okrągłym dwóch wygrać Pies 'nad Sydney w ANZ Stadium.

Tak jak to zrobił w okrągłym jednej straty do Fremantle, Cloke udało się zarejestrować podczas utraty 11 wynik punktu sobotnią noc do Geelong.

Kliknij tutaj, aby uzyskać pełne pokrycie meczu

Gry przeciwko Koty nie były szczęśliwe dla Cloke tereny łowieckie, który teraz kopnął zaledwie cztery gole w ostatnich czterech takich spotkań.

Ale Buckley powiedział dostaw do Cloke był problem, a nie koniecznie w formie Cloke z Geelong wygrywając sobotnią noc bitwę pomocnika kompleksowo.

"Clokey został pobity," Buckley przyznał po meczu.

"Nie należy polegać na nim kopać zwycięski wynik oczekujemy reszta naszej linii przechylić do przodu i uzyskać tego zrobić. Nie zamierzamy wygrać wiele gier z celami 11 ale nie będziemy kopać wiele punktów wygranej z zaledwie 42 wpisów.

"Myślałem, że nasza obrona odbyła się naprawdę dobrze, myślałem, że nutted w środku stawki, a myślałem, że nasi przodu brakowało zaopatrzenia w jakiś sposób. Zdobyliśmy około 50 procent, który jest OK. Po prostu nie wystarczająco dużo dostaw."

Jeden do przodu, który nie wstać do Pies był wysokich lotów Jamie Elliott.

21-latek przeskoczył gwiazdę Geelong, Jimmy'ego Bartela w drugiej kadencji, prawie na pewno zdobywając nominację do Znaku Roku - zaszczytu, który zdobył w zeszłym sezonie.

Elliotta zawiera trzy pięć goli w ostatnim okresie, aby umieścić Pies w ciągu pięciu punktach Koty trzy minuty przed końcem.

"Szybkość pracy Jamiego była doskonała," mówi Buckley.

"Trzymał oddanie się w miejscach, wziął swoje szanse i zdobył jego jeden-na-te, kiedy czas było. Reszta naszej przedniej linii może dowiedzieć się trochę z tego. On jest niebezpieczny spotkania się. On jest trudno zatrzymać. "

Kilka z tych gwiazd pomocników Collingwood walczył tylko Steele Sidebottom (29) i Dayne Belki (28) w najlepszych graczy Ciasta "do meczu.

Scott Pendlebury zostało oznaczone ciężko przez Geelong młodzik Cam Guthrie i pomimo gromadzenia rozdysponowanie 26 był daleki od wpływowy.

Lekarze Collingwood były przechowywane zajęty Belki, Nick Maxwell, Sam Dwyer i Héritier Lumumba wszystko kuśtykając się podczas meczu i korzystających z leczenia w pokojach.

Belki, Maxwell i Lumumba wszystko rozgrywa się grę, a Dwyer był subbed się do Taylor Adams w trzeciej kadencji.

Trener powiedział, że był przekonany, wszystkie cztery będą dostępne do wyboru na kluczowe spotkania piątkową noc przeciw Richmond na MCG.

"Mieliśmy straty z gry. Prawdopodobnie miał trzy lub cztery kolesi, którzy byli dość ból w całym," mówi Buckley.

"Sammy [Dwyer] jest nie gorsza niż kilka innych, ale [jego podstawienie] było wstrzyknąć trochę bieg przez pomocnika i uzyskać Taylor w mix.

"Richmond grał dzisiaj. Sześciodniowa przerwa - dla nas obu będzie taka sama. Jesteśmy pewni, że wystawimy naprawdę konkurencyjną, sprawną drużynę gotową do gry."

Koty nadal niepokonany poziom poniżej faworytów

Po meczu: Koty Po meczu zegarek konferencja prasowa trenera Chrisa Scotta Geelong

Steve Johnson (l) i Tom Hawkins połączeniu do perfekcji w czasach w MCG w sobotę

Trener GEELONG Chris Scott zagrana postać swojego zespołu, mimo otwarcia sezonu Koty z trzech zwycięstw z rzędu.

Mężczyźni Scotta nadal imponujący początek kampanii 2014 gdy wyparte Collingwood przez 11 punktów w sobotę.

Zwycięstwo wozy ich na trzecie miejsce na drabinie "nie gra tak dobrze", według trenera.

"Jesteśmy bardzo świadomi, zwłaszcza po obejrzeniu (Hawthorn pokonać Fremantle) wczoraj, że musimy poprawić wiele," Scott powiedział w swoim post-gry konferencji prasowej.

"Nie sądzę, żeby ta gra była gdzieś w pobliżu tego. Nawet zespół, który stracił wczoraj było chyba lepiej niż my, pomyślałem.

"Tak, jesteśmy trzy i zamek, ale to naprawdę nie ma na to ochotę w danym momencie.

"Tak pozytywne jest to, że wygrana strat wygląda dobrze. Ale mam jeszcze dużo do zrobienia na naszej grze."

Scott był ulgę, a nie dumny, że jego zespół był w stanie walczyć drogę do zwycięstwa w konkursie, który promował dużo presji i mnóstwo błędów z obu stron.

„Nie sądziłem, że graliśmy tak dobrze przez większość meczu” - powiedział Scott.

"Tak więc, gdy jesteś po prostu staramy się złom i znaleźć drogę przez pierwsze trzy kwartały, w czasie komunikat naprawdę trzy czwarte było tylko utrzymać go nieco bardziej proste.

"Wiem, że były jakieś skomplikowane rzeczy dzieje się w piłkę. Obie strony próbują dostać grę na ich warunkach w stopniu.

"Ale, tak naprawdę, to było proste rzeczy. Mieliśmy trochę miejsca, kopnął piłkę do przodu i wygrał zawody z tego miejsca."

Bohaterowie na koty były kluczem do przodu Tom Hawkins, który kopnął trzy gole w ostatnim kwartale, a klucz obrońca Tom Lonergan, który odbędzie Travis Cloke bezbramkowym remisem.

Fizyczne taktyka Lonergana przeciwko Cloke rozwścieczyło zwolenników Collingwood, ale zostały one uznane dzięki prawne arbitrów 'łagodniejszej interpretacji kontaktu w oznakowanie konkursy.

"Jestem gotów rozmawiać tylko o Toma, nie Travis lub arbitrów," Scott powiedział. "Myślałem, że był znakomity. Nie będą więcej niż to."

Liczba młodych zawodników koty "stanął w ogniu walki, z Cameron Guthrie odgrywa szczególnie ważną rolę znakowania w Collingwood kapitana Scotta Pendlebury.

"Rzeczą kochamy Guthrie jest on bardzo dobry w tej roli negacji, ale wygrywa konkursy, a także," Scott powiedział.

"Niektóre z tych spornych ocen pod koniec - w naszej drużynie prawie nie ma bezpieczniejszego gracza w tej sytuacji, co jest wielkim rapem."

Geelong gospodarze kolega niepokonana drużyna West Coast w Simonds Stadium w najbliższą sobotę w nocy.

Z wielkimi mężczyznami Deanem Coxem, Nicem Naitanui i Callumem Sinclairem dobrze współpracującymi dla Eagles, Cats prawdopodobnie zagrają swoje własne trio ruckmenów - Hamish McIntosh, Dawson Simpson i Mark Blicavs - w czwartym meczu z rzędu.

"To ma sens, jak sądzę," Scott powiedział. "Najbardziej logiczną rzeczą jest, aby wziąć w dużych facetów, ponieważ zrobiliśmy to w każdym meczu w tym roku, ale (to) nie jest faktem dokonanym".

Obrońca Corey Enright pistolet, który był późno wycofanie z zespołu, że piłka Collingwood po nie do odzyskania z powodu kontuzji kostki, to tylko szansa 50-50 wyrównać na Zachodnim Wybrzeżu.

"Jesteśmy pewni, że nie jest to sprawa długoterminowa," Scott powiedział. "Jesteśmy przewidywanie, że będzie prawo do gry, ale (na Medicos) nie może tego zagwarantować."

Twitter: @ AFL_AdamMcNicol